V módě přesně vím, co chci!!!
Jsme tu, abychom se s Vámi podělili o to co nás baví. Sluší se abychom Vám do začátku řekli něco málo o sobě, o pracovním týmu a možná o myšlence, která nás dovedla až sem.

Jsme rodinný tým: Iva Archmanová, Jarda Archman a nejmladší pomocnice Adélka Archmanová – kontrolorka, jak se patří.


Móda mě jako každou ženu provází od malička. Miluju ji a proto jsem oboru Oděvnictví věnovala i má pubertální léta a vystudovala ji. Přece jenom pokud chcete něco dělat pořádně, je nutné tomu dát víc než jen přečtení pár článků v časopisech:-). Navíc je mnoho oblečení, ale často ne takové, aby splňovalo mé potřeby – ženské, osobité, vyjmečné, kvalitně šité a NAVÍC, a to je podstatné, zdravotně nezávadné. Sama upřednostňuji pár kusů oblečení v šatníku a raději dám přednost kvalitě před kvantitou.  Materiály, které používám jsou z většiny z přírodních vláken, barvené kvatlitními, zdravotně nezávadnými, barvami. Proto vznikla má značka:

NODILEMMA :-). Má srdeční záležitost. Zde najdete vše co se vytvořilo v mé hlavě, nakreslilo, narýsovalo, nastříhalo a švadlenkami ušilo:-). Vše je zpracováno s obrovkou láskou, ať už je to výběr materiálu, který musí splňovat nejpřísnější kvalitu či je kladen důraz na kvalitu šití. Což české ručičky umí:-). A to je další věc – u každého kusu, který byl ušit pod touto značkou vždy víte, že byl tvořen českýma rukama a navíc budete znát i jméno šikulky, která Vám oděv ušila:-).

Oblečení z dílny NODILEMMA je šito vždy v omezeném počtu kusů a SLOW FASHION je již mým životním stylem.

Přeji Vám krásný den a pokud si od nás něco vyberete a budeme hrdí na to, že jste si vybrali právě nás….

Vaše Iva A. s týmem